VÁNOČNÍ SADA - DARK SHEEP

VÁNOČNÍ SADA - DARK SHEEP

Nachystejte si pod stromeček kolekci doplňků, která udělá radost nejednomu pejskaři. Exkluzivní sada modrého obojku, vodítka a kabelky je nabízena v krásném designu s ovečkami.

1896 Kč

Krásnou vánoční sadou v dárkovém balení můžete nejen svého čtyřnohého parťáka, ale také sebe nebo někoho blízkého. Dopřejte sobě nebo svým blízkým stylové venčení.

Vánoční balíček obsahuje:

ELEGANTNÍ KABELKU NA VENČENÍ - obsahuje popruh přes rameno, gumový pás a pytlíčky na psí extrementy.
OBOJEK - je možné si vybrat hned z několika velikostí a z plastové nebo kovové spony. Základní cena obsahuje nejmenší velikost obojku s plastovou sponou.
VODÍTKO - vyberte si klasické nebo přepínací vodítko v několika velikostech. Cena se mění dle zvoleného typu vodítka.
DÁREK - MOTÝLKA nebo KVĚTINKU do poznámky nám napište, který motiv se vám zamlouvá více. Velikost je vždy přizpůsobena vleikosti zvoleného obojku :-).


Jakou velikost obojku a vodítka zvolit?

XS - Šířka 1,6 cm, délka 21 - 30 cm - vhodné pro čivavu, yorkšírský terriera, miniaturního jezevčíka a další plemena podobného vzrůstu.
S - Šířka 2 cm, délka 26 - 38 cm - vhodné pro bišonka, toy pudla, jezevčíka, maltezáčka, papilona, griffonka a další plemena podobného vzrůstu.
M - Šířka 2,5 cm, délka 31 - 45 cm - vhodné pro mopsa, bostonského terriéra, knírače středního, bígla, foxteriéra, amerického kokršpaněla a další plemena podobného vzrůstu.
L - Šířka 4 cm, délka 35 - 53 cm - vhodné pro staffordšírského bullteriéra, anglického bullteriéra, pudla, dalmatina, německého ovčáka, boxera a další plemena podobného vzrůstu.
XL - Šířka 5 cm, délka 40 - 62 cm - vhodné pro velká plemena jako jsou německá doga, rhodeszký ridgeback, husky, argentinská doga a další psy podobného vzrůstu.
V nabídce najdete také velikosti XSD, SD, MD, LD a XL jedná se prodloužené délky obojků výše.

Velikosti vodítek doporučujeme zvolit dle vybraného obojku:
S - pro obojky velikosti XS - S
M - pro obojky S - M
L - pro obojky M , L - XL

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info